Maailmakuulus krõbeda kana restoranide kett KFC toob turule taimetoidu tootevaliku!

12.09.2022

Uus taimne tootesari kannab nime Veggie ja see on saadaval alates 30. augustist kõigis KFC restoranides Baltikumis.

Veggie sari koosneb kääritatud seentest saadud mükovalgust ning mükovalk on hea aminohapete ja kiudainete allikas. Uus Veggie sari on 100% lihavaba, kuid sisaldab piima ja muna, mistõttu see ei sobi veganitele.

“Uuringud näitavad, et huvi taimsete toodete vastu on tõesti kasvanud ja me usume, et see on pikaajaline trend. Seda silmas pidades tahame pakkuda oma klientidele võimalust valida ka alternatiivseid tooteid, kuid sama legendaarse maitse ja krõbedusega,“ kommenteerib Mauri Dorbek – Apollo Grupi tegevjuht.

KFC Veggie sari koosneb Veggie Twisterist, Veggie burgerist ja Veggie Stripsidest (3 ja 6 tk). Kõik tooted on saadaval ka einetena koos friikartulite ja joogiga. Taimsete menüüde hinnad algavad 3,50 eurost.

Veggie tooted on paneeritud KFC asutaja kolonel Sandersi legendaarse originaalretseptiga koos 11 salajase ürdi ja vürtsiga. Taimsetel uudistoodetel on sama legendaarne originaalmaitse ja krõbedus, mida restorani külastajad juba tunnevad ja armastavad. Veggie toodete valmistamisel järgib KFC kõrgeid kvaliteedi- ja toiduohutusnõudeid, valmistades need rangelt eraldi oma mitte-taimetoodetest.

Anett Kutti
Turundusjuht
KFC Baltikum & Soome
+372 5222991
Anett.Kutti@kfceesti.ee

Loe rohkem Veggie kohta siit.