Uus taimne menüü

12.09.2022

Mis on KFC Veggie? KFC legendaarne originaalmaitse, mida meie külalised tunnevad ja armastavad, on nüüd valmistatud ilma lihata. Veggie tootevalikus on kõik tooted valmistatud Veggie ribadega: Veggie burger, Veggie Twister ja Veggie ribad (3 tükki või 6 tükki). Veggie on taimne toode,mis sisaldab piima ja muna ning selle aluseks on kääritatud seentest saadud mükoproteiin. Veggie tooted on paneeritud meie kolonel Sandersi kuulsas originaalretseptis – lihtsalt legendaarselt maitsev! Valmistamisel eraldame Veggie tooted rangelt meie mitte-taimetoitudest. Vaatamata kõikidele ettevaatusabinõudele, võib valmistamise aja jooksul tekkida kokkupuude linnulihaga.
Mis on mükoproteiin? See on seentest saadav valk. 100% lihavaba.
Mis vahe on vegetaarlasel ja veganil? Vegetaarlase elustiil põhineb valdavalt taimsel toitumisel, mõnikord tarbitakse piimatooteid, munasid ja mett. Välditakse liha ja kala ning nendest valmistatud tooteid. Vegan elustiil põhineb taimsel toitumisel ning välistatud on kõik loomsed toidud, sealhulgas piimatooted, munad, mesi ja neist valmistatud saadused nagu juust.
Kas KFC Veggie on vegetaarne? Meie KFC Veggie retsept on lihavaba. Vaatamata kõigile ettevaatusabinõudele, võib see siiski linnulihaga kokku puutuda, kuna meie põhitoode Kentucky krõbekana! Meie külalised otsustavad, kas see on nende jaoks sobiv. Veggie ribade jaoks kasutame ainult vegetaarseid tooteid, mis põhinevad fermenteeritud seentel, piimal ja munal. Toodete valmistamisel eraldame need rangelt meie mitte-taimetoitudest. Vaatamata kõigile ettevaatusabinõudele, võib valmistamise aja jooksul tekkida kokkupuude linnulihaga.
Kas KFC Veggie on vegan? Ei, see on taimne. Toode on lihavaba, aga sisaldab piima ja muna.
Kas see maitseb nagu õige KFC? Veggie on paneeritud meie algse ja salajase KFC retsepti järgi- sa tunned legendaarset originaalset maitset, kuid mitte linnuliha.
Miks Veggie? Usume, et kõigil peaks olema võimalus nautida legendaarset KFC maitset. Isegi need, kes ei söö kana või kellel pole parasjagu selle järgi isu, aga võib-olla tunnevad seda mõni teine kord. KFC on mõeldud kõigile.
Kas Veggie tooted sobivad veganitele või vegetaaridele? Meie Veggie tooted ei sisalda retsepti järgi liha, küll aga piima ja muna. Toodete valmistamisel jälgime, et need oleksid rangelt eraldatud meie mitte-taimetoitudest. Vaatamata kõigile ettevaatusabinõudele, võib valmistamise aja jooksul tekkida kokkupuude linnulihaga. Meie külalised otsustavad, kas see on nende jaoks sobiv.
Kas Veggie tooted sisaldavad allergeene? Kas need on gluteenivabad? Meie Veggie tooted sisaldavad piima, muna ja nisu. Seetõttu ei ole need gluteenivabad. Soovitame alati oma külalistel toitumisküsimuste korral konsulteerida arstiga otsustamaks, kas toode on nende jaoks sobiv. Me ei võta vastutust ühegi inimese tundlikkuse või allergia eest meie restoranides pakutava toidu suhtes.
Kuidas vältida ristsaastumist lihaga? KFC Veggie retsept on lihavaba. Kasutame oma Veggie ribades ainult taimseid koostisosasid, mis põhinevad fermenteeritud seentel, piimal ja munal. Tooteid töötleme linnulihast eraldi. Vaatamata kõigile ettevaatusabinõudele, võib valmistusprotsessi jooksul siiski tekkida kokkupuude linnulihaga. Oleme spetsialiseerunud Kentucky krõbekanale ning meie külalised otsustavad, kas see on nende jaoks sobiv.
Millised taimsed toidud on teie menüüs? Näiteks piimakokteilid, sõõrikud, friikartulid, kuklid, KFC salat … ja loomulikult meie Veggie ribad. Need tooted on oma retseptis lihavabad. Vaatamata kõigile ettevaatusabinõudele, võib valmistusprotsessi jooksul siiski tekkida kokkupuude linnulihaga. Laseme oma külalistel otsustada, kas see neile sobib.