KFC toetab populaarset maratonisündmuste sarja Eestis

20.04.2023

Meil on suur rõõm teatada, et KFC Eesti toetab esmakordselt Ööjooksu maratonsündmuste sarja raames nimisponsorina KFC Südasuve Challenge’it, mis toimub 16. juulil Pirital.

KFC Südasuve Challenge nimisponsorina loodame liikumisaasta raames innustada inimesi alustama jooksmise või kõndimisega ning rohkem liikuma.

Distantsid:

  • 10 km jooks
  • 4 km jooks
  • Lastejooksud

Jooksusõpradele pakub Pirital aset leidev KFC Südasuve Challenge kauneid merevaateid ning kõiki lõpetajaid ootavad KFC-poolsed kingitused. Jooksusündmuse raames toimub KFC sotsiaalmeedias mitmeid põnevaid jooksuhuvilistele suunatud tegevusi ja väljakutseid.

Jookse, kõnni või läbi distants lapsevankri või keppidega. Registreerimine on avatud kuni 15.07.2023 või kuni kohti jätkub. Kasuta registreerimisel 20% allahindluse saamiseks sooduskoodi „20KFCTLN “. Lisainfo ja registreerimine: https://reg.ööjooks.ee

Lisaks sellele oleme liikumisaastal sponsoriks veel kaheksal jooksusündmusel. Nendeks on:

„Eesti Ööjooks – Rakvere“; „Open Water Estonia – Tallinn“, Südasuve Challenge – Võsu“, „Open Water Estonia – Käsmu“, „Ülemiste Ööjooks – Tallinn“, „Maardu City Run“, „Tallinn Run“ ja „Eesti Ööjooks – Narva Talv“.

Jooksusõprade ergutamiseks oleme menüüsse lisanud eripakkumisena KFC Südasuve Challenge maitsva ning kerge eine, mis on saadaval kõikides KFC restoranides üle Eesti ning Fudy toiduäpis.

 

KFC südasuve challenge eines on Twister tortilla, kaks krõbedat kanariba, Coleslaw salat ning limonaad.

KFC Südasuve Challenge  eine

KFC Südasuve Challenge’it korraldab MTÜ Rakvere Maraton koostöös Tallinna linna, Pirita Linnaosavalitsuse ja toetajatega. KFC Südasuve Challenge’i ametlikud infokanalid on: www.ööjooks.ee ja Eesti Ööjooksu Facebook leht: Ööjooks.