Registreeri KFC Südasuve Challenge liikumisüritusele 20% soodsamalt!

10.06.2024

Meil on suur rõõm teatada, et KFC Eesti toetab juba teist aastat Ööjooksu maratonsündmuste sarja raames nimisponsorina KFC Südasuve Challenge’it, mis toimub 14. juulil Pirital.

KFC Südasuve Challenge nimisponsorina soovime jätkata inimeste innustamist alustama jooksmise või kõndimisega ning rohkem liikuma.Kohapeal on nii suurtele kui väikestele sõpradele kaasa elamas KFC maskott ning 10km distantsi läbijatele elatakse kaasa KFC ergutuspunktis. KFC Südasuve Challenge on suurepärane võimalus nautida kaunist Pirita promenaadi, merevaateid ja liikuda koos teiste jooksuhuvilistega.

Jälgi lisaks meie sotsiaalmeedia kanaleid, sest jooksusündmuse raames toimub seal koostöös Artjom Savitskiga põnevaid üleskutseid ja auhinnaloose.

Jookse, kõnni või läbi distants lapsevankri või keppidega. Registreerimine on avatud kuni 11.07.2024 või kuni kohti jätkub. Kuni 30.06.2024 saad kasutada registreerimisel 20% allahindluse saamiseks sooduskoodi „PIRITA20KFC “. Lisainfo ja registreerimine: https://reg.ööjooks.ee

Löö oma jooksujalanõud läikima ning näeme 14. juulil Pirital!

Lisaks sellele toetab KFC juba teist aastat veel kaheksat jooksusündmust. Nendeks on: „Eesti Ööjooks – Rakvere“; „Open Water Estonia – Tallinn“, Südasuve Challenge – Võsu“, „Open Water Estonia – Käsmu“, „Ülemiste Ööjooks – Tallinn“, „Maardu City Run“, „Tallinn Run“ ja „Eesti Ööjooks – Narva Talv“.

Jooksusõprade ergutamiseks tõime tagasi menüüsse populaarse KFC Südasuve Challenge maitsva ning kerge eine, mis on saadaval kõikides KFC restoranides üle Eesti ning Wolt toiduäpis.

 

KFC Südasuve Challenge eine

KFC südasuve challenge eines on Twister tortilla, kaks krõbedat kanariba, Coleslaw salat ning limonaad*.

KFC Südasuve challenge eine

KFC Südasuve Challenge’it korraldab MTÜ Rakvere Maraton koostöös Tallinna linna, Pirita Linnaosavalitsuse ja toetajatega.

KFC Südasuve Challenge’i ametlikud infokanalid on: www.ööjooks.ee ja Eesti Ööjooksu Facebook leht: Ööjooks.

* Wolt toiduäpist tellides oleme asendanud limonaadi pudelijoogiga, et vältida limonaadi ümberminemist. See on hea viis nautida värsket jooki ilma muretsemata!

KFC Midsummer Challenge